SECORUN | BUSINESS INTELLIGENCE

Dowolnie konfigurowalne narzędzie do eksploracji, analizy i wizualizacji danych pochodzących ze wszystkich systemów.

Niewykorzystanie mocy drzemiącej w gromadzonych danych w obecnych czasach to co najmniej zaniechanie, które z czasem może przekształcić się w zagrożenie dla Twojego biznesu. Konkurencja nie śpi. Z wykorzystaniem SECORUN BI oraz przy wsparciu Zespołu naszych analityków i inżynierów danych możesz maksymalizować wykorzystanie szans oraz minimalizować materializację ryzyk.

Marcin Cylkowski
Department Director
Design&Implementation Office

 

Dostęp do analiz poprzez urządzenia stacjonarne i mobilne. Pełna gradacja uprawnień i dostosowanie wglądu do danych. Poprzez narzędzie Alteryx umożliwia integrację z danymi innych systemów informatycznych, agregujących dane związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

W efekcie przekrojowe analizy z produktów SECORUN oraz wszystkich innych występujących w firmie systemów można wizualizować w SECORUN | BUSINESS INTELLIGENCE lub w innych narzędziach BI wykorzystywanych w organizacji.

Zestawienia. Pliki csv, xls, txt. Dane rozproszone w bazach danych dostawców. Ręczne czyszczenie danych. Tabele przestawne. To wszystko już było. Tą lekcję już odrobiliśmy. Czas przenieść eksplorację danych na wyższy poziom. Czas na SECORUN BI. 

Marcin Cylkowski
Department Director
Design&Implementation Office